Reliart Slovensko, spol. s r.o.
Bratislava

Reliart»Benalmádena: Na predaj 3i apartmán, 2 kúpeľne/eng.text inside

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg

3-izbový byt na predaj v Málaga

2 spálne, 2 kúpeľne, obytné priestory na 1 podlaží, Interiér: 79m2, Terasy: 41m2, bazén, v blízkosti pláže/pobrežia, pri golfovom ihrisku, neďaleko od obchodov a služieb, Výhľad na more, hory a pláž.

Serenity Benalmádena je fantastický, moderný development priamo v srdci pobrežia Costa del Sol. Oblasť, v ktorej sa zvlnené zelené andalúzske kopce stretávajú s tyrkysovo-modrými vlnami Stredozemného mora.
Tieto krásne domy majú jedinečnú pozíciu a ponúkajú prostredie pokoja a pohody len niekoľko minút autom od piesočnatých pláží na pobreží Costa del Sol.
Kombinácia andalúzskeho šarmu s moderným dizajnom a to všetko na fantastickom mieste. Serenity Benalmádena je miesto na pobreží Costa del Sol. Development má vlastnú posilňovňu a krásne záhrady, takisto ako koncept "gastroteca", čo je zdieľaný obytný priestor pre zábavu. Komplex Serenity Benalmádena sa snaží byť viac než len bytovým komplexom.
Tento nový komplex ponúka 2, 3 a 4 izbové apartmány. Development má vysokú hodnotu, rovnako ako perfektný uvoľnený životný štýl na pobreží Stredozemného mora!
Domy sú navrhnuté tak, aby si ich obyvatelia mohli vychutnávať fantastické výhľady na more. Sú orientované tak, aby mali optimálne prirodzené svetlo a teda, aby bolo možné vychutnať si pôžitok z fantastického počasia, ktoré táto oblasť ponúka po celý rok.
Vlastnosti & Design
Všetky zo 133 nehnuteľností boli navrhnuté tak, aby vám umožnili maximalizovať pôžitok a minimalizovať stres. Záhrady, pokojný obytný priestor a plne vybavená posilňovňa a fitness zóna umožňujú odreagovať sa a dosiahnuť duševnú pohodu, to všetko v rámci jedného developmentu.
Projekt má prirodzený sklon pozemku, aby zaručil krásny výhľad a zároveň, aby do obytných priestorov prenikalo prirodzené svetlo. Materiály, ktoré boli použité počas výstavby sú moderné a inovatívne. Spĺňajú najprísnejšie požiadavky európskeho práva. Tieto domy ponúkajú vysoký komfort, rovnako ako štrukturálnu integritu a vynikajúcu kvalitu.
Jedinečné apartmány
Serenity Benalmádena má luxusne vybavené nehnuteľnosti v exkluzívnom developmente v rámci 133 jednotiek. Všetky majú vlastné parkovisko, fantastické spoločné záhrady a spoločný bazén.
Development má ľahký prístup na zlatisté piesočnaté pláže. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, obchody, školy, športové zariadenia. Má šarm a pôvab pekného andalúzskeho mesta. Táto filozofia zachovania pokojného a tradičného životného prostredia a zachovania všetkých výhod moderného života po ruke je jeden z dôvodov prečo je Serenity Benalmádena úžasné miesto na život.
Všetky jednotky sú vybavené aerotermálnou klimatizáciou na vykurovanie a klimatizáciu bez toho, aby to ovplyvnilo uhlíkovú stopu, alebo aby to zvýšilo spotrebu elektriny. Termostatické sprchové veže majú masážne a dažďové zážitkové trysky v hlavných kúpeľniach. Video recepcie a integrované digitálne služby sú pre vaše pohodlie predinštalované.
K dispozícii je tiež možnosť prispôsobiť si určité vlastnosti podľa vkusu a potreby.
Benalmádena
V srdci pobrežia Costa del Sol je Benalmádena rajom s ideálnou polohou. Na pobreží medzi zelenými andalúzskymi horami a tyrkysovo-modrým Stredozemným morom, je elegantne zahniezdená medzi strediskami Torremolinos a Fuengirola, čo umožňuje vynikajúci prístup ku všetkým pôžitkom, ktoré Costa del Sol ponúka.
Benalmádena je ako svojrázne andalúzske mesto, tak rušné turistické stredisko. Jeho stará štvrť si zachováva svoje čaro a príťažlivosť, zatiaľ čo prosperujúce turistický priemysel v oblasti znamená, že všetky druhy vybavenia sú na dosah. Od zoologických záhrad a vodných parkov po delfinárium, lanovky a reštaurácie, ktorú sú len niektoré z atrakcií, ktoré oblasť ponúka.
Jedným z dôvodov úspechu Benalmádeny ako turistickej a prázdninovej destinácie je jej úžasná klíma. Priemerné ročné teploty sa pohybujú okolo 20ºC a oblasť sa teší viac ako 300 slnečnými dňami v roku. Benalmádena je tiež domovom krásneho prístavu, zámku a najväčšej budhistickej stúpy v západnom svete. Nech už je váš dôvod pre príchod do Benalmádeny akýkoľvek, nájdete v nej mnoho ďalších dôvodov, prečo by ste tu mali zostať.

Cena: .........................,-Eur

Naše hodnotenie nehnuteľnosti: *****

____________________________________________________

2 bedrooms, 2 bathrooms, living area on 1 level, Built: 79m2, Terrace: 41m2, community swimming pool, close to beach or coast, close to golf
close to shops, Views: sea, mountains and beach.

Serenity Benalmádena is a fantastic, modern development right in the heart of the Costa del Sol. A privileged area where the rolling green hills of Andalucía meet the turquoise blue waves of the Mediterranean Sea.
These beautifully finished homes are uniquely placed to offer an environment of calm and tranquillity only a few minutes away from the sandy beaches of the Costa del Sol.
A new way of living A new way of life Combining Andalusian charm with modern design and a fantastic location. Serenity Benalmádena is the place to be on the Costa del Sol. The development includes its own gym and lavish gardens, as well as the “gastroteca” concept of shared living space for entertaining. The Serenity Benalmádena complex aspires to be more than just an apartment complex. With properties of two, three and four bedrooms, this stunning development offers fantastic value as well as the perfect relaxed lifestyle on the Mediterranean Coast! The homes are designed to benefit from the fantastic views of the sea and are orientated for optimal natural light meaning you can maximise your enjoyment of the fantastic weather the area has to offer all year round. Features & design All of the 133 properties on the development have been designed to allow you to maximise your enjoyment and minimise your stress. The serene gardens and peaceful living spaces and the fully equipped gym and fitness zone allow you to achieve mental and spiritual well-being, all within the confines of the development. The project uses the natural gradient of the land to maximise the views and the natural light available at each one of the properties. The materials used in the construction are modern and innovative, meeting the most stringent requirements of European law. These homes offer great comfort as well as structural integrity and outstanding quality. Unique features Serenity Benalmádena features luxuriously equipped properties in an exclusive development of only 133 units. All enjoy private parking and fantastic shared gardens and communal pool. There’s also a wonderful shared entertainment area, “the Gastroteca” for when you decide to entertain a group. The development enjoys easy access to golden sandy beaches, restaurants, shops, schools, sports facilities, and has the charm and allure of a pretty Andalusian town. This philosophy of conserving a serene and traditional living environment whilst keeping all the benefits of modern life to hand is one of the reasons that Serenity Benalmádena is such a wonderful place to live.
All units are fitted with aerothermal eco air conditioning to provide heating and air conditioning without affecting your carbon footprint or costing an arm and a leg in electricity. Thermostatic shower towers that massage you and feature rain sensation nozzles in the main bathrooms. Video concierge and integrated digital services are also pre-installed for your convenience. There is also the opportunity for off plan buyers to personalise certain features to their exact tastes and needs. Benalmádena In the heart of the Costa del Sol, Benalmádena is a paradise in a perfect location. On the coast between the green Andalusian mountains and the turquoise blue of the Mediterranean Sea, it’s neatly nestled away in between Torremolinos and Fuengirola, giving excellent access to all the delights that the Costa del Sol has to offer.
Benalmádena is both a quaint Andalusian town and a bustling tourist resort at the same time. Its old quarter retains its charm and allure, while the thriving tourist industry in the area means all kinds of amenities are within reach. Everything from zoos and water parks to dolphinariums, cable cars and fine restaurants are but a few of the attractions that the area has to offer.One of the reasons for Benalmádena’s success as a tourist and holiday destination is its wonderful climate. Average yearly
temperatures are about 19ºC and it enjoys over 300 sunny days a year. It’s also home to a beautiful marina, a lovely castle and the largest Buddhist stupa in the Western world. Whatever your reason for coming to Benalmádena, you’ll find many more reasons to want to stay.

Price: ........................................,-Eur

Our rating: *****

Podrobné informácie

2
4
3
120 m²
120 m²
predané
áno - separovaný
TV káblový rozvod
vaňa a sprchovací kút
40 m²
tehla
čiastočne
plastové
južná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Benalmadena, Benalmadena, Málaga, Španielsko

 • Štát Španielsko
 • Kraj Andalucía
 • Okres Málaga
 • Mesto Benalmadena
 • Ulica Benalmadena
 • Druh 3-izbový byt - novostavba
 • Typ predaj
 • Kontakt 0903853535
 • Pridané 8. marec 2022 11:53 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Michal Král

Mgr. Michal Král, MBA

konateľ

Hablo españolI speak englishIch spreche deutsch

0903853535

kral@reliart.sk

Maklér má 86 ponúk